Frm Haylaz - Portal
Sitemize Hoşgeldiniz !

Sitemiz Hakkında Kısa Bir Bilgi ;

1-Sitemiz Eğlence ve Paylaşıma Yöneliktir !
2-Sitede Yetki Almak İçin Paylaşım Gereklidir !
3-Sitemizde Hack Bölümü Bulunmaktadır !
4-Sitemiz MahseriTurk.Com Sponsorluğundadır !
5-Sitemiz Sizlerin ve Biz Yönetici Ekibinin Paylaşımlarıyla FrmHaylaz.Net Olarak Yayına Geçecektir !
6-Sitemizde Sigara İçmek Yasaktır ! Sigara İçmenin Cezası 500 Konudur !

Teşekkürler.......
Frm Haylaz - Portal
Sitemize Hoşgeldiniz !

Sitemiz Hakkında Kısa Bir Bilgi ;

1-Sitemiz Eğlence ve Paylaşıma Yöneliktir !
2-Sitede Yetki Almak İçin Paylaşım Gereklidir !
3-Sitemizde Hack Bölümü Bulunmaktadır !
4-Sitemiz MahseriTurk.Com Sponsorluğundadır !
5-Sitemiz Sizlerin ve Biz Yönetici Ekibinin Paylaşımlarıyla FrmHaylaz.Net Olarak Yayına Geçecektir !
6-Sitemizde Sigara İçmek Yasaktır ! Sigara İçmenin Cezası 500 Konudur !

Teşekkürler.......
Frm Haylaz - Portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Frm Haylaz - Portal

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Polat laf çaktı Yıldırım bozuldu!

YazarMesaj
gidenyol
Özel Üye
Özel Üye
gidenyol

Polat laf çaktı Yıldırım bozuldu! 78979810
Tecrübe : 4524
Teşekkür Sayısı : 3

Polat laf çaktı Yıldırım bozuldu! Empty
MesajKonu: Polat laf çaktı Yıldırım bozuldu!   Polat laf çaktı Yıldırım bozuldu! Icon_minitimeSalı Tem. 14, 2009 11:11 pm

Aziz Yıldırım'ın Arda aşkı bitmiyor. Aziz Yıldırım, Arda teklifini bir kez daha tekrarlayınca Adnan Polat'ın cevabı geçikmedi. Polat'ın sözleri kısa süreli de olsa Aziz Yıldırım'ın suratını düşürdü. İşte iki başkanın ekrandaki Arda atışması;

“Arena Özel”, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Galatasaray Başkanı Adnan Polat ve Trabzonspor Başkanı Sadri Şener'i ağırladı. Transferlerden, takımların 2010 hedeflerine kadar bir çok konunun tartışıldığı programa yine Arda polemiği damga vurdu. Dündar'ın Arda sorusu iki kulüp başkanını yine karşı karşıya getirdi.

İşte Arena'daki o ilginç sözler;

Uğur Dündar: Benim de katıldığım bir toplantıda Arda ile bana 15 dakika görüştürsünler, hallederim dediniz...

Aziz Yıldırım: Hallederim demedim. "15 dakika konuşalım, olumlu olumsuz teşekkür edip, konuyu kapatırız" dedi.

U.D: İddialıydınız yani orada...

A.Y: İddalıydım tabii

U.D: O iddianız devam ediyor mu?

A.Y: Verirse devam ediyor tabii..

(Adnan Polat gülüyor)

A.Y: Kendisi de derse tabii tamam biz kulüp olarak varız derse gereğini yaparız.

Adnan Polat: Aziz Bey çok iyi bir Fenerbahçeli. Arda ile 15 dakika yarım saat başbaşa bıraktığım vakit, Aziz Yıldırım'ın Galataraylı olacağından korkuyorum. Onun için, müsaade etmiyor.

(Uğur Dündar gülüyor, Aziz Yıldırım gülümse de takip eden dakikalarla yüzü giderek düşüyor ve araya giriyor)

A.Y: Adnan... Adnan...

(Adnan Polat konuşmasını sürdürüyor ve konuyu biraz daha toparlayarak, sözlerini yumuşatma yoluna gidiyor)

A.P: Arda çok iyi bir Galatarasaylı. Onun için boşu boşuna yani, vakit geçirtmiyelim Sayın Başkan'a...Zamanını boşa harcamıyalım. Hakikatten de kendisine teşekkür ediyorum ama Arda, Galataray'ın sembol futbolcusu. Arda'yı parayla satmayız Türkiye'de bir yere. Onun kariyer planlamasında da bir kaç yıl sonra kafasında yurtdışında bir yer var. Onun için başkanımızın zamanını boşa harcamıyalım..

(Bu sözü uzun süredir bekleyen Aziz Yıldırım, karşı atağa geçiyor ve tatlı sert oldukça iddialı sözler ediyor. Yıldırım Sayın diye başladığı konuşmasında "dikkat edeceksin" diyerek uyarılarına başlıyor...)

A.Y: Şimdi Sayın Polat. Şuna da dikkat edeceksin! Yöneticiler takım değiştirmezler. Ama futbolcular değiştirirler.

(Şimdi sıkı durun! Aziz Yıldırım, Arda konusunda ağzındaki baklayı çıkarıyor. İşte Yıldırım'ın resmen Polat'a "sen vermesen de ben alırım" anlamına gelen o üstü kapalı, Arda tehdidi...)

A.Y: Dışarı satarsın, dışardan alırız; farketmez olabilir yani...

(Bu kez Aziz Yıldırım'ın yüzü gülüyor, Polat ise ne söyleyeceği konusunda anlık bir düşünmenin ardından söze giriyor)

A.P: Olabilir yani... O Arda'nın tercih...

A.Y: Tabii bu ilerde çocuğun tercihi olur. Fazla şey yapma... Eğer bir oyuncuyu kulüp istiyorsa zamanla bu yumuşar, çözülür bunu şey yapmıyalım yani... Konuyu kapatalım...

A.P: Aziz Bey biliyorsun ki bunun olabilmesi için hem kulübün istemesi lazım hem de oyuncunun kendisinin.

A.Y: Ama sen dışarı satınca artık senin sözün geçmez. O zaman çocuğun sözü geçiyor.

A.P: Şimdiyi konuşuyoruz ama...Gittiği vakit konuşalım o zaman onu.

Polat laf çaktı Yıldırım bozuldu!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Demirören'in Yıldırım'a cevabı
» Aziz Yıldırım tutuklandı