Frm Haylaz - Portal
Sitemize Hoşgeldiniz !

Sitemiz Hakkında Kısa Bir Bilgi ;

1-Sitemiz Eğlence ve Paylaşıma Yöneliktir !
2-Sitede Yetki Almak İçin Paylaşım Gereklidir !
3-Sitemizde Hack Bölümü Bulunmaktadır !
4-Sitemiz MahseriTurk.Com Sponsorluğundadır !
5-Sitemiz Sizlerin ve Biz Yönetici Ekibinin Paylaşımlarıyla FrmHaylaz.Net Olarak Yayına Geçecektir !
6-Sitemizde Sigara İçmek Yasaktır ! Sigara İçmenin Cezası 500 Konudur !

Teşekkürler.......
Frm Haylaz - Portal
Sitemize Hoşgeldiniz !

Sitemiz Hakkında Kısa Bir Bilgi ;

1-Sitemiz Eğlence ve Paylaşıma Yöneliktir !
2-Sitede Yetki Almak İçin Paylaşım Gereklidir !
3-Sitemizde Hack Bölümü Bulunmaktadır !
4-Sitemiz MahseriTurk.Com Sponsorluğundadır !
5-Sitemiz Sizlerin ve Biz Yönetici Ekibinin Paylaşımlarıyla FrmHaylaz.Net Olarak Yayına Geçecektir !
6-Sitemizde Sigara İçmek Yasaktır ! Sigara İçmenin Cezası 500 Konudur !

Teşekkürler.......
Frm Haylaz - Portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Frm Haylaz - Portal

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap

> dedededededededede

YazarMesaj
gidenyol
Özel Üye
Özel Üye
gidenyol

> dedededededededede 78979810
Tecrübe : 4524
Teşekkür Sayısı : 3

> dedededededededede Empty
MesajKonu: > dedededededededede   > dedededededededede Icon_minitimeÇarş. Tem. 15, 2009 5:10 pm

Annanemin yine heyheyleri üstündeydi. Yaptırdığı piercing'i dedem beğenmemiş, beğenmemekle de kalmayıp, annanemi tefe koymuş ve ona "Metalik Bediş" demiş... Vay sen misin bunu diyen! Woowwww, kadın delirdi!

Aldı beni karşısına, güya bana konuşuyor ama aslında dedemi iğneleyip duruyor. Şimdi biz dedeerkil bir aileyizdir. Evet, annanemi severim ama, dedemle yarışmaya kalkarsa büyük hata eder. Dede dedin mi, orda beş dakka duracan bizde.

Annanem ileri geri konuşmaya devam ediyordu;

- ...Senin dede diye bildiğin gerzek, sabahtan akşama kadar gazete okuyup, göbeğini kaşımaktan başka bir şey yapmaz. Torunu aç mı, susuz mu, umurunda bile değil şişgöbeğin!...

Aha, şimdi kıyamet kopacak işte! Dedeme bu denir mi be? Ben bir dedeerkil torun olarak bu lafın altında kalmam annane; bak şansını çok zorlama...

- ...Piercing yaptırdık diye annanelik ödevlerimizi ihmal mi ettik? Deden gibi torun kıymeti bilmez kazma mı olduk? Bizde torun sevgisi hepsinden önce gelir. Motosikletli zincirli metalci de olsalar, eğer pıt pıt atan yüreciklerinin içine bakarsan...

Ben artık soğuk ateşte iyice piştim. Şu annaneme bir şey diyeyim mi, ne diyeyim gibilerinden yan gözle dedeme bakıp duruyorum. Dedem ise renk vermemeye çalışıyor, güya muhatap olmuyor ama, kulaklarına kadar kıpkırmızı kesilmiş. Umarım patlamaz.

- ...görürsün ki, her babanne yüreğinde bir babanne yaşar...

Ben gözlerimle dedeme yalvarıyorum artık; "N'olur şuna bişi diyeyim!"

- ...annanede annane...

Artık dedem dayanamadı, kulağıma eğildi ve fısıldadı;

- De, de, "Dedede de dede" de!

> dedededededededede
1 sayfadaki 1 sayfası