Frm Haylaz - Portal
Sitemize Hoşgeldiniz !

Sitemiz Hakkında Kısa Bir Bilgi ;

1-Sitemiz Eğlence ve Paylaşıma Yöneliktir !
2-Sitede Yetki Almak İçin Paylaşım Gereklidir !
3-Sitemizde Hack Bölümü Bulunmaktadır !
4-Sitemiz MahseriTurk.Com Sponsorluğundadır !
5-Sitemiz Sizlerin ve Biz Yönetici Ekibinin Paylaşımlarıyla FrmHaylaz.Net Olarak Yayına Geçecektir !
6-Sitemizde Sigara İçmek Yasaktır ! Sigara İçmenin Cezası 500 Konudur !

Teşekkürler.......
Frm Haylaz - Portal
Sitemize Hoşgeldiniz !

Sitemiz Hakkında Kısa Bir Bilgi ;

1-Sitemiz Eğlence ve Paylaşıma Yöneliktir !
2-Sitede Yetki Almak İçin Paylaşım Gereklidir !
3-Sitemizde Hack Bölümü Bulunmaktadır !
4-Sitemiz MahseriTurk.Com Sponsorluğundadır !
5-Sitemiz Sizlerin ve Biz Yönetici Ekibinin Paylaşımlarıyla FrmHaylaz.Net Olarak Yayına Geçecektir !
6-Sitemizde Sigara İçmek Yasaktır ! Sigara İçmenin Cezası 500 Konudur !

Teşekkürler.......
Frm Haylaz - Portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Frm Haylaz - Portal

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Daum Tekrar Dönüyor

YazarMesaj
MyStery
Yönetici
Yönetici
MyStery

Daum Tekrar Dönüyor 78979810
Tecrübe : 50070755
Teşekkür Sayısı : 2

Daum Tekrar Dönüyor Empty
MesajKonu: Daum Tekrar Dönüyor   Daum Tekrar Dönüyor Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 4:43 am

F.Bahçe ile anlaşması büyük yankı uyandıran tecrübeli teknik adam "Avrupa'nın en büyük kulüplerinden birine imza attım" dedi.

F.Bahçe'nin Luis Aragones ile yolları ayırıp eski teknik direktörü Christoph Daum'u takımın başına getirmesi, Almanya'da adeta deprem etkisi yaptı. Alman Bild ve Kölner Express gazeteleri, haberi "Daum depremi" başlığıyla okuyucularına duyururken, İspanya'nın El Mundo ve Marca gazeteleri de "Aragones kovuldu, F.Bahçe Daum'la anlaştı" ifadesini kullandı.
Köln kulübünden dün yapılan açıklamada da transfer resmen doğrulandı. Kulüp başkanı Wolfgang Overath, "Daum F.Bahçe ile anlaştı. Ayrıldığı için üzgünüz. Büyük bir sürpriz oldu" diye konuştu.

Daum, dün öğleden sonra avukatları vasıtasıyla yazılı bir açıklama yaparak Alman kamuoyunu bilgilendirdi. Tecrübeli teknik adam, "Avrupa'nın en büyük kulüplerinden birinden cumartesi günü sportif ve maddi açıdan çok iyi bir teklif aldım. Avukatlarım hafta sonunda uzun vadeli bir sözleşme hazırladı, ben de bunu dün (önceki gün) imzaladım" yorumunu yaptı. Daum'un Köln başkanını gece yarısı aradığı ve "F.Bahçe beni çağırdı, gidiyorum" dediği belirtildi. Öte yandan Daum'un gelmesi, F.Bahçeli taraftarların büyük bölümü tarafından sevinçle karşılandı.

AYKUT KOCAMAN FENER'E SPOR DiREKTÖRÜ OLUYOR
F.Bahçe; eski futbolcusu, teknik direktör Aykut Kocaman'a da spor direktörlüğü teklifinde bulundu. Kocaman'a geniş yetkiler öneren başkan Aziz Yıldırım, "Daum'la birlikte çalışacaksın. Samandıra'dan ve yerli transferlerden sen sorumlu olacaksın" dedi. Kocaman bir-iki gün içinde kararını verecek.

iLK DUYURAN GAZETE YiNE FOTOMAÇ OLDU
Tüm Türkiye, Daum'un Fenerbahçe'nin yeni hocası olduğunu Fotomaç'tan öğrenirken, haberimiz Türk ve Avrupa medyası- na kaynak oldu. Fotomaç dı.ındaki tüm gazeteler, bu büyük transfer geli.mesinde 'uzun atlama' oynarken, Fotomaç yine transfer haberciliğindeki öncülüğünü belgeledi. Tecrübeli Fenerbahçe muhabirimiz ve yazarı mız Emre BOL, Daum haberini kaynağından alan ilk Türk gazetecisi oldu.

DEV TRANSFERiN PERDE ARKASINI DA FOTOMAÇ AÇIKLADI
Transferi Türkiye'ye ilk duyuran gazete olan Fotomaç dün de bu man.eti ile transferin perde arkasını okurlarına en doğru biçimi ile verdi. Transferi 'Önce Fotomaç Yazar , Sonra Diğerler geleneği bu transfer döneminde de sürüyor. Fotomaç'a gösterdikleri müthi. ilgi ve sonsuz güven için tüm okurlarımıza bir kez daha te.ekkür ederiz!
https://frmhaylaz.yetkin-forum.com

Daum Tekrar Dönüyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Daum + Aykut formülü *
» DAUM TAVİZ VERMİYOR
» Lincoln Brezilya'ya dönüyor