Frm Haylaz - Portal
Sitemize Hoşgeldiniz !

Sitemiz Hakkında Kısa Bir Bilgi ;

1-Sitemiz Eğlence ve Paylaşıma Yöneliktir !
2-Sitede Yetki Almak İçin Paylaşım Gereklidir !
3-Sitemizde Hack Bölümü Bulunmaktadır !
4-Sitemiz MahseriTurk.Com Sponsorluğundadır !
5-Sitemiz Sizlerin ve Biz Yönetici Ekibinin Paylaşımlarıyla FrmHaylaz.Net Olarak Yayına Geçecektir !
6-Sitemizde Sigara İçmek Yasaktır ! Sigara İçmenin Cezası 500 Konudur !

Teşekkürler.......
Frm Haylaz - Portal
Sitemize Hoşgeldiniz !

Sitemiz Hakkında Kısa Bir Bilgi ;

1-Sitemiz Eğlence ve Paylaşıma Yöneliktir !
2-Sitede Yetki Almak İçin Paylaşım Gereklidir !
3-Sitemizde Hack Bölümü Bulunmaktadır !
4-Sitemiz MahseriTurk.Com Sponsorluğundadır !
5-Sitemiz Sizlerin ve Biz Yönetici Ekibinin Paylaşımlarıyla FrmHaylaz.Net Olarak Yayına Geçecektir !
6-Sitemizde Sigara İçmek Yasaktır ! Sigara İçmenin Cezası 500 Konudur !

Teşekkürler.......
Frm Haylaz - Portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Frm Haylaz - Portal

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap

> MPIDFTSKY!

YazarMesaj
gidenyol
Özel Üye
Özel Üye
gidenyol

> MPIDFTSKY! 78979810
Tecrübe : 4524
Teşekkür Sayısı : 3

> MPIDFTSKY! Empty
MesajKonu: > MPIDFTSKY!   > MPIDFTSKY! Icon_minitimeÇarş. Tem. 15, 2009 5:10 pm

Not: Malesef bu forumda "İnter-Galaktik Sinsi Politika" köşesi olmadığı için, bunu "Geyiq" köşesine yollamak zorunda kaldım. Fakat bu sizi yanıltmasın lütfen; çok ciddi bir konudur bu.
(Koskoca forumda bir inter-galaktik sinsi politika köşesi bile yok! Elin adamı Gliese-581'den geliyor, biz hala...)
----------------------------------------------------------------

Çok uzaktan bir tanıdığımın çok uzak bir arkadaşı Gliese-581 ajanı mıymış neymiş... Misyon Kontrol Merkezi kendisinden etkili bir nutuk hazırlamasını istemiş... Çok uzaklardaki alakasız bir ülkenin hükümetini satın alıp, halkını da bir nevi misafirperverliğe zor.. pardon-teşvik edeceklermiş galiba... Bu nutku, o satın alınan hükümet, kendi halkına verecekmiş...

Geçen hafta sahaflardan SAMS yayınlarının "21 Günde Kendi Kendinize Başbakan Olun" diye bir kitabını almıştım. Müthiş bir kitaba benziyor. Zaten SAMS yayınlarının her kitabı öyledir. Henüz 21 gün geçmedi ama, şimdiden kendimi politikacı gibi hissetmeye başladım sanki.

Eh, madem ki politika işlerinden anlamaya başladım artık, bari şu fıkara gizli ajana yardım edeyim dedim ve onun yerine nutuk hazırlamaya karar verdim. Sevaptır, yazık... Hem biraz politika antrenmanı yapmış da olurum.

Şimdilik sadece sloganı hazırladım, nutuk da arkadan gelecek. Slogana eleştirel gözle bir baksanız diyorum, yeterince vurucu olmuş mu acaba? Size mantıksız gelen yerler olursa görmezden gelin lütfen. Bu nutkun verileceği o çok uzak alakasız ülkedeki halk biraz... nasıl desem ki... eğitim düzeyi düşükmüş galiba. Ne verirsen yiyorlarmış...

Kitaptaki tavsiyeler doğrultusunda vurucu, popülist ve hamasi bir slogan bulmam gerekiyordu, ben de buldum! Herkesi kucaklıyor: Din var, komünizm var, ırkçılık var, demokrasi var, faşizm var, para var, cinsellik var, hamaset var... Popülizmse popülizm; hamasetse hamaset. "Ben dışarıda kaldım" diyen varsa hiç durmasın bildirsin, onu da slogana dahil edivereyim. Biz herkese 7/24 açığızdır.

Eh artık, bu slogan da o kerizleri Gliese-581'li bir mozaik şemsiyesinin çikolata renkli şefkat esintisiyle kazık.. pardon-kucaklayamazsa, ben de politik kariyerimi bırakır, sine-i Linux'a geri dönerim.

"Mübarek Proleter Irklarımızın Demokratik Führerini Trilyoner Seks Kahramanı Yapalım!"

Nasıl? İyi olmuş mu?

> MPIDFTSKY!
1 sayfadaki 1 sayfası