Frm Haylaz - Portal
Sitemize Hoşgeldiniz !

Sitemiz Hakkında Kısa Bir Bilgi ;

1-Sitemiz Eğlence ve Paylaşıma Yöneliktir !
2-Sitede Yetki Almak İçin Paylaşım Gereklidir !
3-Sitemizde Hack Bölümü Bulunmaktadır !
4-Sitemiz MahseriTurk.Com Sponsorluğundadır !
5-Sitemiz Sizlerin ve Biz Yönetici Ekibinin Paylaşımlarıyla FrmHaylaz.Net Olarak Yayına Geçecektir !
6-Sitemizde Sigara İçmek Yasaktır ! Sigara İçmenin Cezası 500 Konudur !

Teşekkürler.......
Frm Haylaz - Portal
Sitemize Hoşgeldiniz !

Sitemiz Hakkında Kısa Bir Bilgi ;

1-Sitemiz Eğlence ve Paylaşıma Yöneliktir !
2-Sitede Yetki Almak İçin Paylaşım Gereklidir !
3-Sitemizde Hack Bölümü Bulunmaktadır !
4-Sitemiz MahseriTurk.Com Sponsorluğundadır !
5-Sitemiz Sizlerin ve Biz Yönetici Ekibinin Paylaşımlarıyla FrmHaylaz.Net Olarak Yayına Geçecektir !
6-Sitemizde Sigara İçmek Yasaktır ! Sigara İçmenin Cezası 500 Konudur !

Teşekkürler.......
Frm Haylaz - Portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Frm Haylaz - Portal

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap

> Manevra kazası

YazarMesaj
gidenyol
Özel Üye
Özel Üye
gidenyol

> Manevra kazası 78979810
Tecrübe : 4524
Teşekkür Sayısı : 3

> Manevra kazası Empty
MesajKonu: > Manevra kazası   > Manevra kazası Icon_minitimeÇarş. Tem. 15, 2009 5:09 pm

Soğuk bir kış akşamı, iş çıkışı arabayla bir arkadaşı aldım, daracık bir ara sokaktan manevrayla ana caddeye çıkmaya çalışıyorum. İş dağılma saati, ortalık mahşer yeri gibi. Servis otobüsleri park etmiş, yollar silme insan dolu, arabalar otoparktan çıkmaya çalışıyor...

Geri viteste santim santim giderek manevra yaptım. Vitesi 1'e taktım, caddeye çıkacam artık, ama önümdeki kalabalığın önce biraz hafiflemesini bekliyorum. İnsanlar neredeyse arabanın üstünden atlayıp geçecekler. O esnada bir bayan yan camı tıklattı.

Camı açtım; "Buyrun hanfendi?"

- Bana vurdun be!

Haydaa... bir bu eksikti! Öfff, şimdi akşam akşam bu soğukta polis bekle, zabıt tuttur, vesaire, vesaire, vesaire... Yorgunum, açım, üşüyorum, bir an önce eve gitmek istiyorum... Belgelerimin hepsi tamam mı, onu da bilmiyorum. Şimdi muhakkak ya trafik sigortasının günü geçmiştir, veya başka bir şeyin. Al başına iş!

- Ooww, çok özür dilerim! Görmedim.

Hop indim aşağı. Çarpma sesini duymamıştım, büyük ihtimalle ya dokundum veya sürttüm. Eğer hasar azsa belki bayanla anlaşırız, yolumuza devam ederiz. Arabanın arkasına baktım, tampon sağlam; stoplar, sinyaller filan da sağlam. Sürtme izi de göremedim. İyi, süper! Bu işi ucuz atlatacaz galiba. Fakat bayanın arabasını göremedim. Kenara çekti herhalde.

- Hanfendi bende bişi yok gibi. Sizin araba nerde?

- Ben insanım!... smile.gif

> Manevra kazası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hangi yolda trafik kazası olmaz?